LV
RU
Uz galveno
Kāpēc tieši mēs?

Efektīvs darbs nepieļauj nevīžīgo attieksmi un stagnāciju. Tādēļ, veiksmīgai attīstībai apkalpošanas nozares jomā, ir nepieciešama saskaņota profesionāļu komanda un patiesa vēlme, kura balstās uz reālām iespējām. Mūsu uzņēmums ENRINA sniedz visaptverošus uzkopšanas un apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu mērķu nekustamā īpašuma objektiem.

Atbildīgā attieksme pret savu darbu un koncentrēšanās uz maksimālo rezultātu - obligāti nosacījumi mūsu abpusēji izdevīgai sadarbībai ar klientiem. Mēs vienmēr cenšamies pienācīgi attiekties pret apkalpošanu, un tie nav tikai vārdi! Mums ir svarīga pozitīva reputācija un klientu uzticība, kuru var sasniegt, tikai izprotot un pilnīgi apmierinot viņu vajadzības.

Mūsu uzņēmuma vadība pagātnē - mērķtiecīgie speciālisti dažādās apkalpojošas nozares jomās. Bet tagad tā ir pieredzējusi un uzticama komanda, kas nodod savas zināšanas darbiniekiem!

Katra diena priekš mūsu uzņēmuma ENRINA - iemesls palikt labākiem un dinamiski paplašināt savas darbības mērogus. Mēs izvirzām vērienīgus mērķus un aktīvi tos sasniedzam, neaizmirstot par klientiem. Jaunāko tehnoloģiju izmantošana, iespaidīga pieredze, speciālistu profesionalitāte dod mums iespēju ātri atrast optimālus risinājumus. Katrs mūsu klients paliek apmierināts!

Visu veiksmīgu uzņēmumu vēsture sākas ar mīlestību pret savu darbu, nepārtrauktu attīstību un atbildību. Pierādījumam par to kalpo arī ENRINA!

Vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana №732754687
Uzdodiet mums savu jautājumu
Jūsu vārds *
Uzņēmuma nosaukums *
E-pasts *
Ziņa *

Ziņa ir nosūtīta!

+371 27 477 477

Katru dienu: 8:00 - 20:00

2000+
Pabeigtie darbi
70+
Pastāvīgie klienti
50+
Profesionāli darbinieki